Перейти до основного вмісту

 8 клас 

Тема: Творчість Ніни Бічуї.
Повість "Шпага Славка Беркути".
Образи Славка Беркути, Юлька Ващука, Стефка Вуса  та  Лілі Теслюк. "Максимальне навантаження"  як вияв моральності та відповідальності в житті. Проблема особистості в сучасному світі.


https://dovidka.biz.ua/shpaga-slavka-berkuti-harakteristika-geroyiv/

Гарного дня!
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

  6 клас  Тема: Творчість Станіслава Чернілевського Прочитати поезії "Теплота родинного інтиму...", "Забула внучка в баби черевички...". Настрої та почуття , висвітлені у віршах(любов, доброта, висока духовність). Образ рідної людини та важливість родинних цінностей. (Працюємо з підручником). Гарного дня!
  8 клас  Тема: Світ української  поезії. Із сучасної української поезії. Розмаїття сучасної лірики. Глибоке бачення поетами-сучасниками проблем української мови, національної культури; прагнення зазирнути у світ душі звичайної людини,  осмислити її призначення та сенс життя. Поєднання  в поезіях глибинної історичності бачення світу з відчуттям сучасної присутності в ньому.  Працюємо з підручником та інтернетом. Гарного дня!
 9 клас  Тема: Поезії Олесі Мамчич, Мар'яни Савки, оксани Забужко. (Позакласне читання) Працюємо з текстами. Гарного  дня!