Перейти до основного вмісту

 6 КЛАС

ШАНОВНІ ДІТИ,  ПРОТЯГОМ ЦЬОГО ТИЖНЯ  ПРАЦЮЄМО ЗА МАТЕРІАЛАМИ НА БЛОЗІ В ЗВ'ЯЗКУ З ТИМ, ЩО Я НА КУРСАХ ПІДВИЩЕННЯ  КВАЛІФІКАЦІЇ. ТЕМА І ЗАВДАННЯ НА 2 УРОКИ

ТЕМА: ТВОРЧІСТЬ ЛЕСІ  ВОРОНИНОЇ.  

ЗАКІНЧИТИ ЧИТАТИ "ТАЄМНЕ  ТОВАРИСТВО  БОЯГУЗІВ...".
КЛИМ  ДЖУРА  -  РЯТІВНИК  СВІТУ.
ХАРАКТЕРИСТИКА  ОБРАЗУ (ВИПИСАТИ  ЦИТАТИ ДО ХАРАКТЕРИСТИКИ  ОБРАЗУ КЛИМА)
                                                          ГАРНОГО  ДНЯ!Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

  6 клас  Тема: Творчість Станіслава Чернілевського Прочитати поезії "Теплота родинного інтиму...", "Забула внучка в баби черевички...". Настрої та почуття , висвітлені у віршах(любов, доброта, висока духовність). Образ рідної людини та важливість родинних цінностей. (Працюємо з підручником). Гарного дня!
  8 клас  Тема: Світ української  поезії. Із сучасної української поезії. Розмаїття сучасної лірики. Глибоке бачення поетами-сучасниками проблем української мови, національної культури; прагнення зазирнути у світ душі звичайної людини,  осмислити її призначення та сенс життя. Поєднання  в поезіях глибинної історичності бачення світу з відчуттям сучасної присутності в ньому.  Працюємо з підручником та інтернетом. Гарного дня!
 9 клас  Тема: Поезії Олесі Мамчич, Мар'яни Савки, оксани Забужко. (Позакласне читання) Працюємо з текстами. Гарного  дня!