Перейти до основного вмісту

 7 КЛАС

ШАНОВНІ  ДІТИ, ЦЬОГО  ТИЖНЯ  ПРАЦЮЄМО  ЗА  МАТЕРІАЛАМИ БЛОГУ. ВИКОНУЄМО  ЗАВДАННЯ  ТА  ОПРАЦЬОВУЄМО ТЕМУ. В ЗВ'ЯЗКУ З ТИМ, ЩО Я  НА КУРСАХ  ПІДВИЩЕННЯ   КВАЛІФІКАЦІЇ.

ТЕМА: ТВОРЧІСТЬ   ЛЮБОВІ  ПОНАМАРЕНКО.  

ЗАКІНЧУЄМО  ЧИТАТИ  ТВІР  ЛЮБОВІ ПОНАМАРЕНКО  "ГЕР ПЕРЕМОЖЕНИЙ"  ТА  ЗНАТИ   ЙОГО  ЗМІСТ .
ЗАГАЛЬНОЛЮДСЬКА ІДЕЯ  ГУМАНІЗМУ  Й  ТОЛЕРАНТНОСТІ.


ХАРАКТЕРИСТИКА  ОБРАЗІВ.
                                                             ГАРНОГО  ДНЯ!


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

  6 клас  Тема: Творчість Станіслава Чернілевського Прочитати поезії "Теплота родинного інтиму...", "Забула внучка в баби черевички...". Настрої та почуття , висвітлені у віршах(любов, доброта, висока духовність). Образ рідної людини та важливість родинних цінностей. (Працюємо з підручником). Гарного дня!
  8 клас  Тема: Світ української  поезії. Із сучасної української поезії. Розмаїття сучасної лірики. Глибоке бачення поетами-сучасниками проблем української мови, національної культури; прагнення зазирнути у світ душі звичайної людини,  осмислити її призначення та сенс життя. Поєднання  в поезіях глибинної історичності бачення світу з відчуттям сучасної присутності в ньому.  Працюємо з підручником та інтернетом. Гарного дня!
 9 клас  Тема: Поезії Олесі Мамчич, Мар'яни Савки, оксани Забужко. (Позакласне читання) Працюємо з текстами. Гарного  дня!